Zawodnicy KSW Szczecinek wrócili do domu ze złotymi medalami

Miasto z Wizją / 04.03.2020 / Komentarze
W miniony weekend w Pile rozegrany został VII Turniej im. Tadeusza Pietrzykowskiego w Kicboksingu

W miniony weekend w Pile w hali sportowej przy Zespole Szkół Gastronomicznych rozegrany został VII Turniej im. Tadeusza Pietrzykowskiego w Kicboksingu. Wśród zawodników nie zabrakło także reprezentantów KSW Szczecinek, którzy po serii spotkań z przeciwnikami mogą pochwalić się sukcesami. Nasi zawodnicy startowali w kategoriach kadeta, juniora i seniora.

W kategorii wagowej -94kg seniorów pierwsze miejsce wywalczył Tomasz Dzimiński. Spośród kadetów w kategorii wagowej 63 kg również pierwsze miejsce zdobył Michał Kasprzak, natomiast w kategorii wagowej +69 na szczycie podium z I miejscem uplasował się Kacper Kuczko.

- W kategorii wagowej -69 kg juniorów pierwsze miejsce zajął Szymon Gaczyński, najbardziej utytułowany zawodnik KSW Szczecinek z zawodników biorących udział w imprezie. Mistrz Polski 2019 i członek Kadry Kadetów, w finale po bardzo zaciętym pojedynku zwyciężył z Michałem Błotnickim, dwukrotnym Mistrzem Polski z 2018 roku, stosunkiem głosów 2:1.Dla Szymona był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w dniach 22-23 marca w Płocku – informuje Krzysztof Pajewski.

Zawodnicy, którzy po powrocie z Piły mogą pochwalić się sporymi sukcesami, na co dzień trenują pod okiem Krzysztofa Pajewskiego i Zbigniewa Sołtysa.

Tekst: Marzena Góra

Foto: KSW Szczecinek