Zawodnicy KSW z Pragi wrócili z medalami

Miasto z Wizją / 19.10.2017 / Komentarze
Walczyli na Międzynarodowych Mistrzostwach Czech w Kick-Boxingu

Ponad czterystu zawodników walczyło o mistrzowski tytuł podczas kolejnych Międzynarodowych Mistrzostw Czech w Kick-Boxingu. W Pradze zmierzyli się juniorzy oraz seniorzy z dwunastu państw. Wśród nich nie zabrakło także reprezentantów naszego miasta z Klubu Sportów Walki. Po powrocie mogli pochwalić się niemałymi sukcesami. Wśród juniorów w kategorii 69 kg srebrny medal wywalczył Bartosz Grad, z kolei w kategorii 63 kg brąz zdobył Mikołaj Świokła. Wśród seniorów jednym z najlepszych w kategorii 79 kg okazał się Bartłomiej Mienciuk, który do domu również wrócił z brązowym medalem. Dodajmy, że medaliści Bartosz Grad i Bartłomiej Mienciuk zaprezentują się szczecineckiej publiczności na Gali Kick-boxingu, która odbędzie się 3 grudnia na hali przy ul. Jasnej. Trenerami zawodników są Krzysztof Pajewski i Zbigniew Sołtys.

Tekst: Marzena Góra
Foto: KSW Szczecinek