Zbuduj dom na Osiedlu Generalskim

Miasto z Wizją / 17.06.2019 / Komentarze
Miasto sprzedaje atrakcyjnie położone nieruchomości

To już praktycznie ostatnia okazja, by kupić działkę budowlaną na uroczo położonym Osiedlu Generalskim. Miasto przygotowało i wystawiło na przetarg nieruchomość niezabudowaną o pow. 1179 m2 zlokalizowaną przy ul. Gen. S. Grota-Roweckiego. Zgodnie z zapisami planu miejscowego jest ona przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy usługowej.

By stać się właścicielem tej atrakcyjnie położonej nieruchomości trzeba zapłacić 130 tys. zł netto. To kwota wyjściowa na przetargu (do ceny ustalonej w przetargu doliczony zostanie podatek VAT w stawce obowiązującej w dniu podpisania umowy notarialnej).

Do kupienia jest też działka o pow. 396 m2 położona przy ul. Mariackiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z dopuszczeniem usług. Cena wywoławcza to 120 tys. zł.

Przetargi na sprzedaż w/w nieruchomości odbędą się w połowie czerwca br.