Zimowe porządki - zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Miasto z Wizją / 23.11.2015 / Komentarze
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Szczecinku informuje, ze w dniach 7 - 14 grudnia 2015 organizowana będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych z gospodarstw domowych (sprzęt AGD, RTV, meble oraz inne elementy wyposażenia mieszkań).

Zbiórka przeprowadzona będzie według harmonogramu oraz ustalonego podziału miasta na rejony wraz z wykazem ulic, w godz. 7:00 - 15:00. W związku z tym prosimy o wystawienie zbędnego sprzętu w dzień poprzedzający zbiórkę odpadów wielkogabarytowych.

Poniżej mapka wraz z harmonogramem.

inf. PGK

Załącznik:

Przy okazji apel od 47 SDW Pangea im. Szarych Szeregów w Szczecinku.

potrzebujemy do remontowanej harcówki:
- dywanów
- grzejników olejowych/ panelowych, na pewno elektrycznych

Jeżeli przygotowując się do zimowych porządków znajdziesz u siebie coś z wyżej wymienionych rzeczy to napisz do nas na fb, na maila 47sdwpangea@gmail.com lub zadzwoń do drużynowej pwd. Anny Kłos HR 506 967 092 i podziel się z nami zbędnym sprzętem.

(PA)