Zimowy spacer szlakiem Wału Pomorskiego

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 22.02.2021 / Komentarze
Filmem ze swojej pieszej zimowej wycieczki podzielił się twórca kanału "Turystyka i Przygoda"

W ostatnich tygodniach pogoda zdecydowanie nie rozpieszczała tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Niskie temperatury, gruba warstwa śniegu, roztopy i naprzemienne opady deszczu ze śniegiem zdecydowanie nie zachęcały do spacerów, a tym bardziej do odbywania pieszych wypraw. Warto jednak również w tym czasie odwiedzić miejsca, które nie tylko latem, ale także zimą mogą ukazać nam prawdziwe piękno okolicznej przyrody. Na szczęście teraz żeby to zrobić, nie musimy wychodzić z domu.

Zadbał o to twórca kanału „Turystyka i Przyroda”, który możemy śledzić w serwisie YouTube. Tym razem autor wybrał się wraz z kamerą na malowniczą trasę Wału Pomorskiego, wiodącą od jeziora Trzesiecko do jeziora Wilczkowo. Swoją pieszą wyprawę i spotkane widoki uwiecznił na filmie, którym kilka dni temu podzielił się ze swoimi widzami.

Osoby śledzące kanał mają także okazję dowiedzieć się nieco więcej o historii Wału Pomorskiego, a także poznać nasze jeziora. Pełny opis odwiedzanych przez twórcę kanału miejsc można znaleźć w opisie pod filmem. Warto wybrać się z autorem w tą krótką podróż naszym malowniczym szlakiem i zobaczyć, jak znane nam miejsca prezentują się zimą.