Zrób zdjęcie i zgarnij choinkę!

Miasto z Wizją / 11.12.2019 / Komentarze
Mamy dla Was zabawę związaną z trwającym V Jarmarkiem Świątecznym

Dla naszych Czytelników mamy kolejną zabawę, tym razem związaną z trwającym właśnie V Jarmarkiem Świątecznym, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Miasto z Wizją. Zadanie polega na zrobieniu zdjęcia podczas odwiedzin na jarmarku, polubienia naszego fanpage’a i podzielenia się swoim zdjęciem W KOMENTARZU POD POSTEM na naszym Facebooku (klik).

Zdjęcie, które otrzyma najwięcej polubień, zostanie nagrodzone, a jego autor otrzyma od organizatorów Jarmarku choinkę.
Wyłonimy także drugiego zwycięzcę, a osoba, której zdjęcie najbardziej spodoba się organizatorom, również otrzyma od nas świąteczne drzewko!

Macie na to czas do niedzieli, 15 grudnia do godz. 10.00.

Zwycięzców zabawy ogłosimy w niedzielę podczas finałowego dnia Jarmarku. Autorów zwycięskich zdjęć po odbiór nagrody zaprosimy oczywiście na scenę.