24 lipca zagra dla nas Daria Zawiałow!

• Tv
Miasto z Wizją / 09.07.2020 / Komentarze
Koncert odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy szczecineckim zamku

Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy z niecierpliwością czekają na „odmrożenie” życia kulturalnego i tęsknią do cyklicznych imprez plenerowych organizowanych co roku w naszym mieście. Już za dwa tygodnie będziemy mogli wybrać się na pierwszy tegoroczny wakacyjny koncert. I to nie byle jaki, bowiem Szczecinek odwiedzi jedna z gwiazd polskiej sceny muzycznej.

W piątek, 24 lipca przed mieszkańcami naszego miasta wystąpi Daria Zawiałow! To 27-letnia piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, której mocny charakterystyczny głos  zapewnia jej stale rosnącą rzeszę fanów. Darię mogliśmy poznać również podczas jej występów w telewizyjnych programach, takich jak „Od przedszkola do Opola”, „Szansa na sukces”, „Mam talent” czy „X Factor”. Na swoim koncie na również dwa albumy oraz wiele zwycięstw w ogólnopolskich konkursach muzycznych.

Plenerowy koncert odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy Zamku Książąt Pomorskich. Wciąż jeszcze trwa „dopinanie” szczegółów imprezy. Jednak wiadomo już, że przed artystką zagrają także lokalne supporty. Tego dnia na scenie zobaczymy także zespół Tequila Twist. Nie zabraknie także sporej dawki muzyki od formacji James Button Band. Przed publicznością wystąpi również Jakub Słubik, który w ostatnim czasie wydał swoją debiutancką płytę „Kosmiczny Bard”. Na scenie towarzyszyć mu będzie m.in. Sebastian Wojgienica oraz Jakub Marciniak, były perkusista Materii.

Jednak mieszkańcy, którzy wybiorą się na koncert, będą musieli pamiętać o przestrzeganiu kilku obostrzeń. Na potrzeby imprezy stworzony zostanie specjalny regulamin, który określał będzie zasady zachowań oraz konieczne środki ostrożności, jakie każdy z mieszkańców będzie musiał zachować w trakcie tego wydarzenia.

Pełny line-up imprezy oraz więcej szczegółów poznamy w najbliższych dniach.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Daria Zawiałow