Akcja szczecineckiej policji pk. "Samochód"

Miasto z Wizją / 08.09.2016 / Komentarze
35 mandatów, 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych

163 skontrolowane pojazdy, 35 mandatów, 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych - to efekt policyjnej akcji pod kryptonimem "Samochód" prowadzonej na terenie powiatu szczecineckiego.

- Przez ostatnie dwa dni policjanci prowadzili działania pod kryptonimem ”Samochód” - mówi mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowy szczecineckiej policji.

- Wspólne działania kryminalnych i policjantów z drogówki ukierunkowane były na ujawnienie i zatrzymanie pojazdów pochodzących z przestępstwa. Funkcjonariusze oprócz kontroli luksusowych pojazdów, dokonywali również kontroli komisów samochodowych, warsztatów napraw samochodowych czy też parkingów.

Efektem dwudniowych działań było nałożenie przez naszych policjantów 35 mandatów i zatrzymanie 8 dowodów rejestracyjnych. Policjanci nie zabezpieczyli żadnych przedmiotów pochodzących z przestępstwa.

Tekst: Sławomir Włodarczyk (na podstawie komunikatu rzecznika prasowego szczecineckiej policji mł. asp. Anny Matys)

Foto: KPP Szczecinek