Brak nowych zakażeń w Szczecinku

• Tv
Miasto z Wizją / 21.04.2020 / Komentarze
Burmistrz: Akcja rozdawania maseczek powinna zakończyć się lada dzień

W kolejnym dniu walki z koronawirusem w Szczecinku nie odnotowaliśmy żadnego nowego przypadku zakażenia. Dwie osoby, u których potwierdzono wirusa, są pod fachową opieką. Mam nadzieję, że wkrótce uda im się pokonać chorobę. Do Państwa skrzynek pocztowych trafiają sfinansowane przez Miasto Szczecinek maseczki wielorazowego użytku. Są one rozdawane zgodnie ze złożonymi deklaracjami śmieciowymi. Jeśli ktoś ich nie otrzyma, to proszę o kontakt z zarządcą nieruchomości, a w przypadku domków jednorodzinnych z UM. Akcja rozdawania maseczek powinna zakończyć się lada dzień. Jeszcze raz dziękuję wszystkim osobom, które się w nią zaangażowały. Tymczasem wszystkim Państwu życzę dużo zdrowia. Uważajcie na siebie i dbajcie o siebie nawzajem.

Burmistrz Daniel Rak

Foto: Sławomir Włodarczyl