Budowa obwodnicy - objazd na Słupskiej

Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function Redis::delete() is deprecated in Redis_Lock_PhpRedis->lockRelease() (line 111 of /var/www/d7/sites/all/modules/redis/lib/Redis/Lock/PhpRedis.php).
Miasto z Wizją / 03.11.2017 / Komentarze
Kierowcy mogą się spodziewać utrudnień już w przyszłym tygodniu

Nie tylko w centrum Szczecinka występują utrudnienia komunikacyjne (o przebudowie drogowego centrum miasta piszemy dziś - piątek 3.11 w artykule:

Coraz większe utrudnienia, nie tylko dla zmotoryzowanych mieszkańców Szczecinka, czekają również w sąsiedztwie placu budowy obwodnicy miasta w ciągu drogi ekspresowej S11.

Drogowcy kończą właśnie budowę objazdu w ciągu ul. Słupskiej w kierunku Gwdy Wielkiej. Jak nam powiedzieli, Słupska na ponad 100-metrowym odcinku zostanie wyłączona z ruchu już w przyszłym tygodniu. Ma to związek z budową węzła drogowego "Szczecinek Śródmieście".

Reasumując: Po wprowadzeniu objazdu do ruchu i zamknięcia ul. Słupskiej, kierowcy podróżujący w kierunku Marcelina, Gwdy Wielkiej czy Czarnego, tuż za przejazdem kolejowym będą musieli skręcić w prawo i po betonowych płytach pokonać ponad 100-metrowej długości objazd. Ruch pieszy i rowerowy pozostanie bez zmian.