Buttony wracają z nowym singlem

• Tv
Miasto z Wizją / 04.12.2020 / Komentarze
Utwór „Good day, time” pochodzi z ich najnowszego, trzeciego albumu

Fani zespołu James Button Band z pewnością będą mieli kolejny powodu do zadowolenia i… okazję do posłuchania najnowszego kawałka szczecineckich artystów. We wrześniu swoją premierę miał ich najnowszy album zatytułowany „Desert Revelations”. Właśnie zakończyli oni także prace nad teledyskiem do ich drugiego singla ze wspomnianego albumu. Utwór nosi tytuł „Good day, time”.

- „Good day, time” to nasz drugi singiel z albumu „Desert Revelations”. Powstał do niego teledysk, który jest odwrotnością poprzedniego. Tam były piaski pustyni i teatralne postacie. Tym razem postawiliśmy na trawę, drzewa i naturalne zachowanie. Co widać podczas ujęć – mówi Jakub Legan, wokalista i założyciel zespołu. - Było dużo śmiechu podczas kręcenia, zawsze dobrze bawimy się podczas pracy nad teledyskami.

- „Good day time” to mocna ballada. Zainspirowani Californią, stworzyliśmy mocno amerykańskie brzmienie. Natomiast lirycznie, jak zwykle inspirację czerpaliśmy z naszych osobistych doświadczeń. Mieszkańcy Szczecinka od kilku lat pytali nas kiedy napiszemy balladę. Nie potrafiliśmy odpowiedzieć bo czuliśmy, że jeśli przyjdzie na nią czas, to tylko w sposób naturalny. Na bazie konkretnego nastroju, sytuacji, wydarzeń. Udało się przy obecnym, nowym albumie. Zapraszamy do naszego świata.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się gdzie można posłuchać wersji cyfrowej płyty „Desert Revelations” lub nabyć własny krążek, zdecydowanie powinni zajrzeć na fanpage zespołu na Facebooku.

Tekst: Marzena Góra