Debiutancki singiel zespołu Tequila Twist

• Tv
Miasto z Wizją / 02.10.2019 / Komentarze
Artyści zamierzają w niedalekiej przyszłości nagrać także swój pierwszy album

Szczecinecka scena muzyczna z roku na rok powoli się rozrasta. Nie tylko istniejące już zespoły stale się rozwijają odnosząc kolejne sukcesy, ale także powstają nowe formacje. Jedną z nich jest zespół nazwie Tequila Twist, który w kwietniu tego roku oficjalnie rozpoczął swoją muzyczną działalność. Tworzą go Grzegorz Moroz (gitara i wokal), Maja Dowlaszewicz (perkusja) i Kamil Jurczak (bas). Od tego czasu grupa zagrała już kilka koncertów – m.in. podczas Biegu Osińskiego i rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Artyści nagrali także i podzielili się z fanami swoim pierwszym debiutanckim singlem. Jego premiera miała miejsce we wtorek, 1 października.

- Numer powstał przy czujnym uchu Łukasza Sokołowskiego z Garażownia Studio w Pile, zaś samą realizacją teledysku zajął się młody i utalentowany Bartłomiej Czajkowski. "Kto?" jest pierwszym autorskim utworem jaki wszyscy wspólnie skomponowaliśmy. Tekst oparty jest na życiowych doświadczeniach członów zespołu – mówi nam Kamil Jurczak. - Nagrywaliśmy w Garażownia Studio w Pile. Samo nagrywanie teledysku zajęło nam dwa dni. Klip w całości został nagrany w Domu Oficera w Bornym Sulinowie, natomiast na sam montaż musieliśmy trochę poczekać.

- W ostatnim czasie bardzo dużo koncertowaliśmy i w przerwie pomiędzy koncertami tworzyliśmy swoje numery. Teraz po wydaniu swojego pierwszego numeru zamierzamy iść za ciosem i przymierzamy się do nagrywania debiutanckiego albumu. Oprócz tego w między czasie nie zamierzamy rezygnować z grania koncertów w wolnej chwilach i startowaniu w różnych konkurach i festiwalach.

Jak zdradził nam nasz rozmówca zespół zamierza w niedalekiej przyszłości nagrać swój pierwszy album. - Sam materiał na album mamy już prawie gotowy - dodaje.

Tekst: Marzena Góra