Efektowne medale 35 Biegu Osińskiego

Miasto z Wizją / 06.04.2018 / Komentarze
OSiR zaprezentował nagrodę dla biegaczy

Do największego szczecineckiego święta biegowego pozostało kilkanaście dni. Mowa oczywiście o XXXV edycji Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego, który odbędzie się 22 kwietnia 2018 r.

Rejestracja zawodników startujących w tegorocznej edycji biegu ruszyła w drugiej połowie grudnia minionego roku. Swój udział w tym wydarzeniu potwierdziło dotychczas 651 pasjonatów biegania – 465 mężczyzn i 186 kobiet. Wśród nich największą grupę – liczącą 159 osób – tworzą oczywiście mieszkańcy naszego miasta. Jednak oprócz zawodników ze Szczecinka wiemy, że przyjadą do nas również goście z ponad 100 miejscowości m.in. z Warszawy, Szczecina, Koszalina, Wrocławia, Kołobrzegu czy Torunia. Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił, pokonując liczącą 10 km trasę, może dokonać rejestracji odwiedzając stronę http://bieg.szczecinek.pl/rejestracja.html.

Tymczasem organizator imprezy – Ośrodek Sportu i Rekreacji – zdradził już, jakie medale ozdobią pierś tych, którzy pokonają wyznaczoną trasę. Trzeba przyznać, że tegoroczne medale – choć zdecydowanie różniące się od tych ubiegłorocznych – warte są wzięcia udziału w XXXV biegu ulicznym.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Ośrodek Sportu i Rekreacji