II Wielki Piknik Trzech Osiedli

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 08.06.2018 / Komentarze
Będzie zabawa, będzie się działo…

Rady trzech szczecineckich osiedli: Koszalińska-Kołobrzeska, Zachód-Generalskie oraz Trzesieka. podobnie jak w ubiegłym roku, postanowiły wspólnie zorganizować super zabawę dla swoich mieszkańców - bez względu na wiek.

- II Wielki Piknik Trzech Osiedli będzie miał miejsce w 24 czerwca na Placu Koncertowym przy osiedlu Zachód - mówią "Miastu z Wizją" Renata Rak i Marcin Kaszewski, organizatorzy pikniku, radni Rady Miasta.

Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla najmłodszych i starszych. Będzie m.in.: konkurs wypieków z atrakcyjnymi nagrodami, wielki plac zabaw dla dzieci, mnóstwo gier i zabaw, konkursy z nagrodami, strefy sportu i zdrowia oraz szereg innych, niezwykłych atrakcji.

Początek zabawy mieszkańców trzech szczecineckich osiedli o godz. 11. Piknik zaplanowano na trzy godziny. Jak długo potrwa, to zależy jednak od ich uczestników.

Przypomnijmy, ze I Wielki Piknik Trzech Osiedli (miał miejsce 13 maja 2017 roku) okazał się wielkim sukcesem organizacyjnym. Na Placu Koncertowym bawiło się mnóstwo mieszkańców trzech osiedli. Zabawa była przednia i trwała dłużej niż początkowo planowali organizatorzy.

Relacja wideo i galeria z tego wydarzenia dostępna w artykule:

https://miastozwizja.pl/wielki-piknik-trzech-osiedli-0

Tekst i foto: Sławomir Włodarczyk