IV liga: Jeden punkt MKP

Miasto z Wizją / 31.03.2018 / Komentarze
Bezbramkowy remis z Iną w Goleniowie

W rozegranym dziś (sobota 31.03) meczu o mistrzostwo IV ligi MKP Szczecinek bezbramkowo zremisował z Iną w Goleniowie.

To pierwszy remis naszych piłkarzy w obecnym sezonie. Do tej pory MKP grał bezkompromisowo, odnosząc 11 zwycięstw i ponosząc 7 porażek.

Szczecinecki zespół zagrał w składzie: Sochalski - Sadzik, Kusiak, Hrymowicz, Palus, Juśkiewicz (71 min. Kozioł), Góra, Bednarski, Jabłoński, Jureczko, Kizielewicz.

W przyszły weekend MKP zagra z Gryfem Polanów. Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Szczecinku.

Po przedświątecznej kolejce MKP z dorobkiem 34 pkt. zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli. Nasi piłkarze mają dwa mecze zaległe: z Kluczevią w Stargardzie i Osadnikiem w Myśliborzu.