Jadą na Marsz Wolności

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 01.05.2018 / Komentarze
Koło Platformy Obywatelskiej zaprasza. Są jeszcze wolne miejsca

Szczecineckie Koło Platformy Obywatelskiej zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w Marszu Wolności.

- Do Warszawy wyjeżdżamy w sobotę 12 maja - mówi "Miastu z Wizją" Małgorzata Bała, przewodnicząca szczecineckiego Koła Platformy Obywatelskiej RP.

- Początek Marszu o godz. 13 na Rondzie de Gaulle'a. Zakończenie na Placu Zamkowym. Pójdziemy ze wszystkim, którym na sercu leży wspólne dobro wolnej Polski. Chcemy przypomnieć rządzącym, że władza jest po to by służyć społeczeństwu, że Polacy są wolnym, dumnym i odważnym narodem. Dlatego organizujemy wyjazd na to wydarzenie.

Jak powiedziała nam Małgorzata Bała, transport do Warszawy i z powrotem jest bezpłatny.

- By wziąć udział w Marszu Wolności trzeba wcześniej - do czwartku 10 maja, do godz. 12 - wyrazić akces dzwoniąc pod nr tel. 605 377 214. Serdecznie zapraszam mieszkańców Szczecinka, wszystkich, dla których ważna jest Polska i wspólna Europa.

Na Marsz Wolności zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół i znajomych, by wspólnie zademonstrować przywiązanie do wspólnych wartości. Pragniemy pokoju i wolności, demokracji i praworządności, wzajemnego szacunku i wzajemnej odpowiedzialności, dobrobytu i bezpieczeństwa, tolerancji i zaangażowania, sprawiedliwości i solidarności.
Polki i Polacy tylko stając wspólnie, ramię w ramię, możemy obronić nasze prawa obywatelskie, wartości europejskie, w które wierzymy i dzięki którym możemy być prawdziwie wolni. 12 maja, sobota, godz. 13, Rondo de Gaulle'a, Warszawa.
Wszyscy razem idziemy na Marsz Wolności. Pokażmy naszą jedność, siłę i determinację!
- czytamy na stronie internetowej organizatorów.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: fakty interia pl

Wideo: Platforma Obywatelska RP