Jerzy Hardie-Douglas dziękuje swoim wyborcom

Miasto z Wizją / 19.10.2019 / Komentarze
"Jestem dumny, że dzięki Waszym głosom przez następne cztery lata będę mógł reprezentować nasz region na Wiejskiej"

Czasami wydaje mi się że jestem już za stary na wydarzenia o takiej dawce napięcia. Ciągle obiecuję sobie, że to ostatni raz i nie dotrzymuję słowa. A wieczne poddawanie się weryfikacji wyborców, uwierzcie mi, jest bardzo stresujące.

No, ale już po wyborach. Mimo nie do końca satysfakcjonującego nas wyniku, Koalicja Obywatelska wprowadziła w okręgu nr 40 pokrywającym się z byłem województwem koszalińskim, trzech posłów. Jestem dumny, że dzięki Waszym głosom przez następne cztery lata będę mógł reprezentować nasz region na Wiejskiej.

Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy nie uwierzyli w kłamliwe oskarżenia pod moim adresem i wielokierunkową akcję, która miała mnie w oczach mieszkańców zdyskredytować.  Myślę, że żaden kandydat w województwie zachodniopomorskim nie stał się celem tak zmasowanego ataku. Zaangażowanie się tzw. „telewizji publicznej” i „publicznego radia” w kampanię wyborczą, prokurowanie kłamstw na mój temat, manipulowanie moimi wypowiedziami, kolportowanie na kilka godzin przed ciszą wyborczą pełnej nienawiści, oczywiście anonimowej, „gazetki” wrzucanej do skrzynek i na wycieraczki, to wszystko było karygodne i obrzydliwe. Było jednak przemyślane i skoordynowane. A mimo to mieszkańcy Szczecinka nie dali się nabrać.

Dlatego chcę Wam jeszcze raz bardzo gorąco podziękować i zapewniam Was, że nie będziecie się musieli za mnie wstydzić. Znam problemy naszego miasta i regionu i zrobię wszystko, aby współpracując z samorządowcami, w miarę moich możliwości pomagać.

Dziękuję Ci Szczecinku!

Jerzy Hardie-Douglas