Jest przetarg na budowę sali sportowej przy SP 6

• Tv
Miasto z Wizją / 14.04.2016 / Komentarze
Termin realizacji inwestycji - 2018 rok

Tydzień temu w artykule: http://miastozwizja.pl/hala-sportowa-przy-sp6-coraz-blizej w rozmowie z wiceburmistrzem Danielem Rakiem pisaliśmy o planowanej inwestycji budowy sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6.

Jak nam wówczas powiedział D. Rak, w 2016 roku na budowę hali miasto wyda 500 tys. Cała inwestycja będzie kosztować (oczywiście, w zależności od kwoty uzyskanej w przetargu) około 4 mln zł, a jej finalizację zaplanowano na 2018 rok.

Sprawy potoczyły się bardzo szybko. Dziś (czwartek 14.04) miasto ogłosiło przetarg na inwestycję. Nosi on tytuł: "Budowa sali sportowej, przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Szczecinku". Jak wspomnieliśmy, zakończenie robót zaplanowano na 31 października 2018 roku.

Potencjalni inwestorzy mają czas na złożenie ofert do 19 maja br. Roboty powinny ruszyć na przełomie czerwca i lipca.

Tekst: Sławomir Włodarczyk
Foto: Urząd Miasta Szczecinek