Jesteśmy z Wami już rok!

Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function Redis::delete() is deprecated in Redis_Lock_PhpRedis->lockRelease() (line 111 of /var/www/d7/sites/all/modules/redis/lib/Redis/Lock/PhpRedis.php).
  • Tv
Miasto z Wizją / 19.09.2017 / Komentarze
Właśnie ukazał się kolejny, dwunasty numer miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”

Kiedy w październiku 2016 roku oddawaliśmy w Państwa ręce pierwsze wydanie naszego miesięcznika, nie spodziewaliśmy się, że nowy szczecinecki tytuł wydawniczy w tak krótkim czasie spotka się z wyjątkowo pozytywnym odzewem. Dziękujemy naszym Czytelnikom za wszystkie wiadomości, telefony i ciepłe słowa utwierdzające nas każdorazowo w przekonaniu, że to, co robimy, robimy dobrze. To dzięki Wam mamy ogromny zapał do pracy i staramy się wciąż udoskonalać naszą gazetę.

Cieszymy się, że możemy spotykać się z Wami co miesiąc, aby dzielić się informacjami na temat najważniejszych bieżących wydarzeń dotyczących życia naszego miasta. Jednocześnie doceniamy to, że darzycie nas coraz większym zaufaniem, kontaktując się z nami i prosząc o pomoc lub interwencję w ważnych dla Was sprawach. Pozostałych czytelników zachęcamy do kontaktu m.in. za pośrednictwem e-maila, pisząc na adres dziendobryszczecinek@gmail.com.

Przypomnijmy, że „Dzień Dobry Szczecinek” to inicjatywa skierowana do osób, które na co dzień nie śledzą internetowych serwisów informacyjnych. Teraz wiadomości te są dostarczane nieodpłatnie wprost do ich domów. Nasz miesięcznik to całkowicie bezpłatne kompendium wiedzy o bieżących inwestycjach oraz najistotniejszych sprawach ważnych dla miasta i jego mieszkańców.

„Dzień Dobry Szczecinek” to także propozycja dla dużych przedsiębiorców i właścicieli małych firm, którzy prowadząc swoją działalność, stawiają zarówno na jakość, jak i na skuteczną reklamę zapewniającą im szerokie grono odbiorców. Gwarantujemy im nie tylko konkurencyjną ofertę reklamową, ale także dotarcie do niemal każdego mieszkańca Szczecinka. Nasz miesięcznik, który ukazuje się obecnie w nakładzie 16 tys. egzemplarzy, każdorazowo jest nieodpłatnie dostarczany do mieszkań w całym mieście.

Miło jest nam poinformować, że w ostatnich dniach do Państwa domów trafił kolejny, dwunasty już numer miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”. Życzymy miłej lektury i dziękujemy, że jesteście z nami!

Redaktor naczelny
Marzena Góra