Lato, wakacje i szczecineckie gadżety

Miasto z Wizją / 23.07.2021 / Komentarze
Można je zakupić online lub w Centrum Informacji Turystycznej

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury regularnie dba o to, aby wychodzić z nową atrakcyjną propozycja dla osób, które szukają pamiątek i gadżetów związanych z naszym miastem. Każdy z nich to z pewnością ciekawa opcja dla kolekcjonerów przedmiotów związanych ze Szczecinkiem, a także doskonała pamiątka dla turystów z wizyty nad Trzesieckiem. Teraz będą mogli oni wybierać spośród jeszcze szerszej oferty.

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, do sprzedaży trafiły już nowe szczecineckie gadżety sygnowane nazwą naszego miasta. Już teraz można wszystkie przedmioty zakupić w CIT. A są to m.in. bluzy, parasole, plecaki, frisbee, poidła na wodę dla psów, ekologiczna drewniana szczoteczka do zębów, zestawy kredek, drewniane sztućce, długopisy, gra domino, notesy czy słuchawki wraz z etui.

Gadżety są także dostępne (także on line) w sklepie internetowym szczecineckiego Centrum Informacji Turystycznej. Można je znaleźć odwiedzając stronę www.sklep.szczecinek.pl. /zr/

Foto: Centrum Informacji Turystycznej