Leszek Możdżer zagra w Szczecinku

• Tv
Miasto z Wizją / 01.04.2018 / Komentarze
Koncert w niedzielę, 8 kwietnia w kinie Wolność

Podczas ubiegłorocznej edycji Art Pikniku nasze miasto odwiedziła wielka gwiazda muzyki jazzowej - Leszek Możdżer. Koncert artysty przyciągnął tłumy, a ci, którzy mieli okazję posłuchać jego gry "na żywo" przez wiele tygodni wspominali to wydarzenie. Teraz wszyscy, którzy wciąż czują niedosyt po lipcowym występie artysty, będą mogli kolejny raz wybrać się na jego koncert.

Leszek Możdżer wraca bowiem do Szczecinka! Podobnie jak latem ubiegłego roku zapowiada się wielkie muzyczne widowisko nad Trzesieckiem, tym razem w nieco bardziej kameralnej atmosferze - na scenie kina Wolność.

Artysta zagra dla nas w niedzielę, 8 kwietnia. Początek koncertu o godz. 19. Bilety w cenie 60 zł można nabyć w kasie kina. Warto się jednak pośpieszyć, bowiem ilość miejsc jest ograniczona.

Leszek Możdżer  współpracował z takimi sławami światowej i polskiej muzyki, jak David Gilmour, Pat Metheny, Zbigniew Preisner, Tomasz Stańko czy Michał Urbaniak.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto/wideo: Leszek Możdżer/SAPiK