Mecz Kluczevia - MKP na początku marca

Miasto z Wizją / 10.01.2018 / Komentarze
Nasi piłkarze rozegrają zaległe spotkanie o mistrzostwo IV ligi. Co z Pucharem Polski?

MKP pojechał na ostatni mecz ligowy rundy jesiennej sezonu 2017/2018 25 listopada ub. roku do Stargardu. Tam miał zagrać z Kluczevią. I zagrał, ale… tylko 3 minuty. Sędzia z powodu tragicznego (zalanego) stanu płyty boiska przerwał spotkanie.

Szczecinecki klub złożył oficjalny protest do Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej domagając się zwrotu kosztów podróży (około 1,5 tys. zł). Pisaliśmy o tym w artykule: "MKP domaga się odszkodowania…"

ZZPN postanowił, że zaległy mecz Kluczevia - MKP zostanie rozegrany w weekend poprzedzający start rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich w IV lidze - 3/4 marca.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej wyznaczył w tym terminie mecze V rundy Pucharu Polski. Ustalono, że w sobotę 3 marca o godz. 13 MKP zagra z Lechem w Czaplinku.