"Murena" przywita Nowy 2017 Rok

Miasto z Wizją / 27.12.2016 / Komentarze
Płetwonurkowie wracają na "stare śmieci"

Noworoczne życzenia z podwodnej krainy, czyli z otmętów jeziora Trzesiecko, są już długoletnią tradycją Szczecinka. Tak też i będzie w tym roku. Członkowie Klubu Płetwonurków "Murena" przywitają Nowy Rok w Sylwestra 31 grudnia w samo południe.

- Dobra wiadomość jest taka, że po dwóch latach wracamy na stare śmieci, czyli na dawną przystań ŻMKS "Orlę" - mówi "Miastu z Wizją" Marek Antoniak, płetwonurek "Mureny".

- Zapraszamy w sobotę 31 grudnia w samo południe do Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. Wspólnie przywitamy nadchodzący nowy 2017 rok składając noworoczne życzenia sobie i wszystkim mieszkańcom Szczecinka.

W tym roku „Murena” przywita nowy z wody jeziora Trzesiecko już po raz 24. Noworoczna podwodna tradycja Szczecinka została zapoczątkowana w 1993 roku.