"Murena" przywita Nowy 2020 Rok

• Tv
Miasto z Wizją / 29.12.2019 / Komentarze
Coroczne życzenia dla mieszkańców Szczecinka

Noworoczne życzenia z podwodnej krainy, czyli z otmętów jeziora Trzesiecko są już długoletnią tradycją Szczecinka. Tak też będzie i tym razem. Członkowie Klubu Płetwonurków "Murena" przywitają Nowy 2020 rok 1 stycznia w samo południe.

- Zapraszamy w środę o godz. 12 do Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. Wspólnie przywitamy nowy rok składając noworoczne życzenia sobie i mieszkańcom Szczecinka - mówi "Miastu z Wizją" Patryk Błażejewicz, prezes szczecineckiej "Mureny".

1 stycznia „Murena” przywita nowy z jeziora Trzesiecko już po raz 27. Noworoczna podwodna tradycja Szczecinka została zapoczątkowana w 1993 roku i jest kontynuowana rok po roku aż do dziś.

Zapraszamy też do obejrzenia naszej galerii zdjęć. Zobaczymy "Murenę" witającą nowy rok 2007 i w latach następnych - na przystani byłego Powiatowego Ośrodka Sportów Wodnych, SzLOT, w "towarzystwie" cumującego na brzegu statku Księżna Jadwiga i w jeziorze koło ogólniaka (trwała wówczas budowa CEEiRJ)

Tekst, foto, wideo: Sławomir Włodarczyk

Na filmie - życzenia noworoczne płetwonurków "Mureny" - 31 grudnia 2017 r.