Na Facebooku ruszył oficjalny profil szczecineckiej Straży Miejskiej

Miasto z Wizją / 15.01.2017 / Komentarze
Strona w całości będzie poświęcona działaniom prowadzonym przez naszych funkcjonariuszy

Niejednokrotnie na naszych łamach publikowaliśmy informacje dotyczące działań podejmowanych przez funkcjonariuszy szczecineckiej Straży Miejskiej. Teraz strażnicy mogą być w stałym kontakcie z mieszkańcami, zwracając się do nich bezpośrednio przy okazji rozmaitych akcji czy chcąc poinformować o bieżących kwestiach. To za sprawą nowego fanpage’a, który powstał na popularnym portalu społecznościowym Facebook. Od kilku dni właśnie tu działa oficjalna strona Straży Miejskiej w Szczecinku.

Odwiedzając stronę www.facebook.com/SMSzczecinek możemy podejrzeć to, czym w danej chwili zajmują się funkcjonariusze. Za pośrednictwem oficjalnego profilu mieszkańcy mogą śledzić aktualne akcje prowadzone przez strażników, podejmowane przez nich interwencje m.in. odnośnie udzielania pomocy błąkającym się na terenie miasta zwierząt, co pozwoli chociażby ich właścicielom dotrzeć do swojej zguby i odnaleźć zaginionego pupila. Poprzez profil na Facebooku każdy może także wysłać wiadomość prywatną do szczecineckich strażników, poprosić o pomoc czy zwrócić uwagę na dany problem.

Tekst: Marzena Góra