Na mecie czekać będą pamiątkowe koszulki

Miasto z Wizją / 27.02.2020 / Komentarze
Do Szczecinka dotarły gadżety dla uczestników XXXVII edycji Biegu Osińskiego

XXXVII edycja największej w naszym regionie imprezy biegowej zbliża się wielkimi krokami. 26 kwietnia odbędzie się kolejna odsłona Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego. Wydarzenie to na przestrzeni lat zyskało międzynarodową popularność, o czym świadczy fakt, że udział w sportowych zmaganiach biorą nie tylko zawodnicy z całego kraju, ale także spoza jego granic.

Rejestracja zawodników startujących w tegorocznej edycji biegu ruszyła na początku stycznia. Swój udział w tym wydarzeniu dotychczas potwierdziło już 261 pasjonatów biegania. Wśród nich największą grupę – liczącą 98 osób – stanowią oczywiście mieszkańcy naszego miasta. Jednak oprócz zawodników ze Szczecinka wiemy, że przyjadą do nas również goście z kilkudziesięciu miejscowości m.in. z Warszawy, Bydgoszczy, Gdyni, Poznania czy Kołobrzegu.

Tymczasem do organizatorów – Ośrodka Sportu i Rekreacji – dotarły gadżety, które tradycyjnie otrzymają uczestnicy. Każdy, podobnie jak w poprzednich latach, kto wystartuje w biegu głównym na 10 km, otrzyma w pakiecie startowym pamiątkową koszulkę.

Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił, pokonując liczącą 10 km trasę, może dokonać rejestracji odwiedzając stronę http://www.bieg.szczecinek.pl/rejestracja.html

Tekst: Marzena Góra

Foto kolaż: Sławomir Włodarczyk