Nasi policjanci pokonali Runmaggedon Rekrut

Miasto z Wizją / 09.11.2016 / Komentarze
Teraz pora na większe wyzwania

Niespełna miesiąc temu pisaliśmy o czterech mieszkańcach Szczecinka, którzy pokonali wszystkie trzy etapy morderczego biegu Runmageddon (Rekrut, Classic i Hardcore) i dołączyli do elitarnego grona posiadaczy WETERANA - "Oni to zrobili!"

Z torem Runmageddon postanowili się również zmierzyć szczecineccy policjanci. Na razie na trasie Runmageddon Rekrut. Z powodzeniem. Morderczy bieg ukończyli: nadkomisarz Robert Zagorowski, sierżant sztabowy Sebastian Zienkiewicz i sierżant Paweł Giżycki, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

- Nasi policjanci ukończyli jeden z najbardziej wymagających biegów przez przeszkody - czytamy w relacji mł. asp. Anny Matys, rzecznika prasowego szczecineckiej policji.

- Runmageddon to morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód z błotem, wodą, ogniem, bagnem, przeszkodami linowymi, skośnymi i pionowymi ścianami, okopami i innymi terenowymi przeszkodami. Na trasie biegu uczestnicy musieli przenosić ciężary, ciągnąć betonowe bloczki i worki z piaskiem. Organizatorzy pomyśleli nie tylko o przeszkodach dla ciała, ale również dla ducha. Tym razem uczestnicy musieli zapamiętać ośmiocyfrowy kod, który decydował o ostatecznym wyniku.

Gratulujemy i czekamy na pomyślne relacje z Runmageddon Classic i Hardcore!

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku