Nasi tenisiści z kolejnymi sukcesami

Miasto z Wizją / 16.11.2016 / Komentarze
Tym razem dali z siebie wszystko podczas turnieju w Szczecinie

W miniony weekend w szczecińskiej hali tenisowej rozegrany został kolejny Halowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatek i skrzatów. Podczas tej sportowej imprezy nie mogło zabraknąć także reprezentantów z naszego miasta. Nasi zawodnicy, którzy na co dzień doskonalą swoją technikę gry trenując w Szczecineckim Towarzystwie Tenisowym, również tym razem do domu wrócili medalami.

Jak informuje trener Józef Szpakowski, młodzi tenisiści podczas turnieju zaprezentowali się znakomicie. W grze pojedynczej zdecydowane zwycięstwo odniósł Gabriel Łosiewicz, który w półfinale wynikiem 6:1, 6:1 pokonał Marcela Nawarę (AT Promasters Szczecin). Okazał się on również bezkonkurencyjny w finałowym starciu z Jakubem Gogulskim (zawodnikiem Piątki Wałcz) pokonując go 6:1, 6:4.

Podobny popis swoich tenisowych umiejętności dała Ada Chyl, która w grze pojedynczej w półfinale pokonała 6:3, 6:0 Zuzannę Sędzik z Goleniowa, a następnie w finale nie zostawiła żadnych szans zawodniczce z AT Promasters ze Szczecina, osiągając wynik 7:5, 6:2. Ponadto Ada Chyl wraz z Zuzanną Sędzik okazały się bezkonkurencyjne również w grze podwójnej.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Józef Szpakowski