Nasi wędkarze na gościnnych łowach

• Tv
Miasto z Wizją / 09.08.2017 / Komentarze
Jesiotry, karpie i leszcze, czyli Jarek Dywizjusz z bratem Markiem na rodzinnym, wędkarskim wypadzie

Mówią, że Szczecinek jest wędkarską stolicą Polski. Wiele w tym prawdy, tym bardziej, że w mieście nad Trzesieckiem mieszka wielu znakomitych wędkarzy.

Nie ma się, co dziwić, że panowie uwielbiają też wypady poza nasze urocze jeziora, jak choćby na Parsętę. Ostatnio publikowaliśmy wiele zdjęć troci złowionych przez rodzinny team Jarosława i Marka Dywizjuszów.

Tym razem nasi wędkarze wybrali się w dłuższą podróż .

- Braliśmy udział w "Tour de Carp" po łowiskach Pomorza, m.in. na jeziorze Smolno i łowisku Karp w Dolinie - mówi "Miastu z Wizją" Jarosław Dywizjusz.

- Złowiliśmy 10 karpi w przedziale 7-10 kilo i 7 jesiotrów, z których największy ważył 7,8 kg. Skusił się na orzechy tygrysie "podbite" pop-upem ananas. Na nasze przynęty kusiły się też ponad 2-kilogramowe leszcze.

Osiągnięcia naszych wędkarzy możemy zobaczyć na zdjęciach i filmie.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto/video: Jarosław Dywizjusz - dziękujemy