O powiatowe laury w tenisie stołowym

Miasto z Wizją / 08.12.2016 / Komentarze
"Jedynka" i " szóstka" bezkonkurencyjne

W hali OSiR „Ślusarnia” odbyły się drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym szkół podstawowych dziewcząt i chłopców.

- Do rywalizacji przystąpiło 11 najlepszych zespołów wyłonionych w Mistrzostwach Gmin - mówi "Miastu z Wizją" Józef Szpakowski, trener Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego.

- Nie było niespodzianek, choć wiele emocji dostarczyły mecze chłopców z SP6 (aktualni mistrzowie województwa zachodniopomorskiego) z SP Barwice oraz SP Łubowo. Sędzią głównym był Andrzej Krawczyk zaś organizatorem Szkoła Podstawowa nr 6.

Wyniki mistrzostw:

Dziewczęta:

I miejsce – SP1 Szczecinek (Hanna Brusiło, Wiktoria Kopernatzka);

II miejsce – SP Barwice (Wiktoria Siwiec, Aleksandra Buczko, Mariola Walaszczyk);

III miejsce – SP Parsęcko (Martyna Radlińska, Małgorzata Nędzi, Malwina Zajączkowska);

Chłopcy:

I miejsce – SP6 Szczecinek (Gabryś Łosiewicz, Michał Bielas);

II miejsce – SP Barwice (Dominik Podpora, Oskar Romaniuk, Hubert Wisiński);

III miejsce – SP Łubowo (Jakub Kostrubiec, Szymon Wojtów).

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Józef Szpakowski