Po pijanemu za kierownicą i z amfetaminą w kieszeni

Miasto z Wizją / 18.05.2016 / Komentarze
Policjanci zatrzymali bandytę, który z nożem napadł kobietę w salonie gier. Tydzień szczecineckiej Policji

W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. Jak powiedziała "Miastu z Wizją" po. rzecznika prasowego szczecineckiej policji st. post. Ewa Żaglewska, niechlubny rekordzista, jadący na rowerze 46-letni mieszkaniec Bornego Sulinowa dmuchnął w alkomat 2,5 promila alkoholu. Ponadto policjanci ze Szczecinka zatrzymali 44-letniego mieszkańca Koszalina, który kierował Volkswagenem Golfem (w Szczecinku) mając w wydychanym powietrzu 0,6 promila alkoholu.

W ubiegłym tygodniu w Szczecinku doszło do wypadku drogowego. 44-letni mężczyzna kierujący Audi tak niefortunnie wyjeżdżał z parkingu, że wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia ze skuterem. Prowadzący jednoślad 48-letni mieszkaniec Szczecinka z podejrzeniem złamania kończyny dolnej trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali też dwóch mieszkańców Szczecinka w wieku 19 i 33 lata posiadających środki odurzające - amfetaminę i marihuanę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W nocy z poniedziałku na wtorek (16/17.05) policjanci zatrzymali mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu z użyciem noża napadł na kobietę w salonie gier przy ul. Winnicznej.

- Napastnikowi, który wczoraj (wtorek 17.05) usłyszał prokuratorskie zarzuty grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - mówi E. Żaglewska.

Szerzej na ten temat piszemy w artykule: