Pomost "Centrum" a na nim smażalnia ryb

Miasto z Wizją / 15.05.2018 / Komentarze
Rybna restauracja jest czynna od godz. 11 - do ostatniego klienta

Nad Trzesieckiem mamy już niemal wszystko, co zadowoli najwybredniejszego nawet mieszkańca Szczecinka, turystę czy letnika. Zdecydowanie brakowało dotąd jednej rzeczy - letniej smażalni ryb z prawdziwego zdarzenia.

Dla smakoszy rybnych potraw mamy super wiadomość. Czynna jest już smażalnia ryb na pomoście "Centrum" koło ogólniaka!

- Na pomost zapraszamy już od godz. 8. Natomiast smakosze smażonej rybki będą mogli zasiąść do jej degustacji od godz. 11- mówi "Miastu z Wizją" Przemysław Bielas, właściciel smażalni na pomoście.

- W menu dominują ryby morskie, głównie dorsz, mintaj czy halibut. Ale nie tylko. W naszej restauracji zasmakujemy też sandacza, pstrąga czy łososia. Oczywiście, podajemy też ryby wędzone, m.in. węgorza oraz najprzeróżniejsze chłodne i ciepłe napoje, m.in. kawę, herbat, piwo. Lokal jest czynny do późnych godzin wieczornych, można powiedzieć, że do ostatniego klienta. Rzecz jasna godziny otwarcia mogą ulegać zmianie ze względu na panującą nad Trzesieckiem aurę.