Przygotowujemy się do otwarcia przedszkola

• Tv
Miasto z Wizją / 28.04.2020 / Komentarze
Burmistrz Daniel Rak: Najważniejsze jest dla nas zdrowie Dzieci, Rodziców i Kadry Pedagogicznej

W najbliższym tygodniu przedszkole im. K. Makuszyńskiego będzie przygotowywać się do spełnienia wszystkich wytycznych dotyczących bezpieczeństwa przesłanych przez MEN.

Najważniejsze jest dla nas zdrowie Dzieci, Rodziców i Kadry Pedagogicznej. Dlatego musimy być pewni, że spełniamy wszystkie niezbędne wymogi. Nasze przedszkole od 4 do 8 maja będzie przygotowywać się do przyjęcia dzieci, a pod koniec przyszłego tygodnia zadecydujemy o dacie jego otwarcia. W najbliższych dniach przedstawiciel placówki będzie kontaktował się z każdym z Rodziców. Chcemy uzyskać od Państwa informację, czy i od kiedy Wasze Dzieci będą faktycznie uczęszczały do przedszkola.

Burmistrz Daniel Rak