Ratusz sprzedaje atrakcyjnie położone nieruchomości

Miasto z Wizją / 11.03.2018 / Komentarze
Działki pod domek jednorodzinny, budynek mieszkalny, zabudowę usługową i komercyjną

Siedem atrakcyjnie położonych działek trafi wkrótce na przetarg. Ich nabywcy będą mogli na nich wybudować domki jednorodzinne, budynek mieszkalny, przeznaczyć teren pod zabudowę usługową, zakład produkcyjny bądź magazyn.

Miasto wystawiło na przetarg nieruchomość położoną przy ul. Lipowej. Zgodnie z planem miejscowym jest ona przeznaczona pod lokalizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego lub usługowych. Powierzchnia działki to 1446 m2, cena wywoławcza - 185 tys. zł.

Jest też oferta dla rodzimych przedsiębiorców. Przy ul. Cisowej można kupić działkę o pow. 2382 m2. Cena - 130 tys. zł. Nieruchomość jest przeznaczona pod usługi komercyjne.

Marcelin, czyli "Osiedle Poetów" wciąż się cieszy dużym zainteresowaniem potencjalnych kupców chcących tam się wybudować i zamieszkać. Miasto wychodzi im naprzeciw wystawiając na przetarg cztery parcele zlokalizowane przy ul. Marii Dąbrowskiej - 3 działki i Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - 1 działka. Nieruchomości o pow. od 609 m2 do 667 m2 wyceniono na kwotę od 39 tys. zł do 47 tys. zł.

Działkę o pow. 1514 m2 można kupić przy ul. gen. S. Grota-Roweckiego. To już jedna z ostatnich "wolnych" nieruchomości na Osiedlu Generalskim. Działka jest doskonale skomunikowana z miastem, a w jej pobliżu przebiega "obwodnica trzesiecka".  Cena wywoławcza - 119 tys. zł.

Wszystkie ceny nieruchomości podaliśmy netto. Do ceny ustalonej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w stawce obowiązującej w dniu podpisania umowy notarialnej.

Przetarg na sprzedaż w/w działek odbędzie się w połowie marca.