Ruszyły zapisy na miejskie półkolonie letnie

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 12.06.2021 / Komentarze
Moc atrakcji dla maluchów czeka w SP1 oraz SP4

Uczniowie szczecineckich szkół już od jakiegoś czasu niecierpliwie odliczają dni do zbliżających się wakacji. Nic dziwnego, bowiem wraz ze znoszeniem obostrzeń każdego dnia przybywa propozycji na spędzenie tego wolnego od nauki czasu. Również Miejska Jednostka Obsługi Oświaty wraz ze szczecineckimi podstawówkami zapraszają dzieci i młodzież na „Miejskie Półkolonie”. Każdy, kto skorzysta z zaplanowanych w ich ramach atrakcji, z pewnością nie będzie mógł narzekać na nudę.

Zajęcia w ramach letnich półkolonii odbywać się będą m.in. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Armii Krajowej. Rozpoczną się one 28 czerwca i potrwają do 9 lipca. W programie zajęć pedagodzy przygotowali dla dzieci m.in. gry i zabawy ruchowe, wyjścia do kina i do pływalni, zajęcia plastyczne, muzyczne i taneczne, grill, dmuchany zamek i cała masa fajnej zabawy oraz dwudaniowy obiad. Opłatność za obiad to 10 zł/dzień. Zapisów można dokonać w sekretariacie szkoły przy ul. Jasnej 2 w godzinach 8.00 – 15.00 pod nr tel. 94 372 35 89.

Propozycję letnich zajęć dla maluchów przygotowała również Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza. Tu zajęcia rozpoczną się 12 lipca i potrwają do 23 lipca. Znajdziemy tu podobny program zaplanowanych zajęć. Dzieci mogą liczyć na wyjścia na miejską pływalnię, wspólne seanse w kinie Wolność, mnóstwo gier i zabaw ruchowych, rozwijające kreatywność zajęcia plastyczne, wycieczki i pikniki w malowniczych okolicach Szczecinka. Dodatkową atrakcją z pewnością będzie także nadmuchiwana zjeżdżalnia i zamek. Zapisów można dokonać w sekretariacie szkoły. /zr/