Sójcze Wzgórze czeka na lokatorów

• Tv
Miasto z Wizją / 04.12.2017 / Komentarze
Na atrakcyjnie położonym osiedlu powstanie 14 nowych lokali mieszkalnych. Świąteczna promocja! Kto kupi mieszkanie w grudniu zapłaci 2850 zł za 1m2

Na Sójczym Wzgórzu trwa budowa osiedla w zabudowie szeregowej. Powstają tu funkcjonalne mieszkania utrzymane w nowoczesnym stylu. Zakończył się już pierwszy etap inwestycji, gdzie z 14 dostępnych segmentów o powierzchni 137 m2 - 12 znalazło już nabywców.

Tymczasem inwestor, firma INVEST LIM Sp. z o.o. z Poznania, rozpoczął już realizację kolejnego projektu. Obecnie na Sójczym Wzgórzu trwa budowa kolejnych 14 segmentów, tym razem o nieco większym metrażu.

Każde z mieszkań składa się z parteru oraz piętra. Przyszli lokatorzy do swojej dyspozycji będą mieli 144 m2 powierzchni mieszkalnej na dwóch kondygnacjach, utrzymanej w podobnym standardzie do poprzedniej inwestycji. Na parterze o powierzchni 86 m2 znajdować się będą pokój dzienny, kuchnia, łazienka, pomieszczenie techniczne oraz garaż. Z kolei na piętrze na 63 m2 zlokalizowane zostaną trzy pokoje oraz łazienka. Usytuowanie powstających właśnie budynków zostało zaplanowane zgodnie z kierunkami świata – tym samym znajdujące się przy nich ogrody zlokalizowane zostały od wschodu, natomiast słońce zachodzić będzie od frontu budynku.

Wszystkie mieszkania budowane są w wysokim standardzie – posiadać będą elektryczne rolety czy centralny odkurzacz. Z pewnością dodatkowym atutem jest znakomita lokalizacja, a także rozwiązania zapewniające przyszłym lokatorom bezpieczeństwo. Cały teren będzie ogrodzony, doskonale oświetlony oraz monitorowany, w tym każde z mieszkań zostanie wyposażone w dwie kamery zewnętrzne rejestrujące to, co dzieje się wokół budynku.

Koniec inwestycji zaplanowano późną wiosną 2018 roku. Aby uzyskać więcej szczegółów warto jeszcze dziś skontaktować się z inwestorem poprzez stronę internetową www.sojczewzgorze.pl

Tam też dowiemy się o specjalnej świątecznej promocji, czyli zakupie mieszkania w cenie 2850 zł za 1 m2!

Rzuty mieszkań:

(ogłoszenie)