STARWAY – Meble na miarę Twoich możliwości

Miasto z Wizją / 15.05.2018 / Komentarze
Skorzystaj z wiosennej promocji – 20 % z okazji 20-lecia istnienia firmy i daj sobie szansę na wygranie cennych nagród!

Każdy z nas jest inny. Cenimy sobie indywidualizm, mamy inny gust i chcemy, aby takie właśnie były nasze wnętrza – odzwierciedlające nasz charakter i upodobania. Jednocześnie doceniamy stale rozwijającą się technologię oraz innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają nam życie sprawiając, że nawet codzienne czynności zaczynają dawać nam satysfakcję.

Jak zatem połączyć indywidualne preferencje z nowoczesnymi rozwiązaniami? Odpowiedź na to pytanie już dawno poznała firma STARWAY, oferując swoim klientom meble na KAŻDĄ miarę. Jej właściciele wiedzą, że ogólnodostępne popularne produkty nie zawsze spełniają oczekiwania ich użytkowników, którzy w efekcie muszą godzić się na kompromisy. Nie musi tak być. Aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić siedzibę firmy STARWAY, która mieści się przy ul. Bartoszewskiego 38 i zapoznać się z jej bogatą ofertą.

- Od 20 lat zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą w zakresie projektowania i produkcji mebli na indywidualne potrzeby naszych klientów. Nasze doświadczenie procentuje stale poszerzającym się gronem zadowolonych osób, które skorzystały z naszej wiedzy i usług przy urządzaniu swoich mieszkań i domów – mówi Małgorzata Lewandowska z firmy STARWAY. – Nie trzymamy się sztywno popularnych w danej chwili trendów, które za chwilę wyjdą z mody. Zdecydowanie bardziej stawiamy na ponadczasowość naszych produktów.

- Nasi klienci otrzymują od nas nie tylko gotowy produkt, ale także zawsze służymy pomocą i doradztwem przy aranżacji całych pomieszczeń, dbając o ich funkcjonalność i tworząc wyjątkowe kompozycje. Aby mieć pewność, że nasi klienci otrzymają od nas najlepszą możliwą obsługę, zatrudniamy wyspecjalizowanych fachowców, dla których priorytetem jest zadowolenie klienta.  Z tego samego powodu nasze meble wykonujemy z najlepszych materiałów, które będą służyły ich użytkownikom przez długie lata. Regularnie także uczestniczymy w targach i wystawach, aby móc na bieżąco śledzić najnowsze trendy  w meblarstwie i aranżacjach wnętrz. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat i całą zdobytą przez ten czas wiedzę wykorzystujemy w obsłudze naszych klientów – dodaje Małgorzata Lewandowska.

To właśnie wieloletnie doświadczenie przekłada się na solidność, terminowość i profesjonalizm firmy STARWAY, a oferowane przez nią produkty wykonywane są w poszanowaniu estetyki i precyzji. W jej ofercie znajdziemy m.in. wszelkiego rodzaju zabudowy meblowe, a także szafy, kuchnie, garderoby, przedpokoje, sypialnie, zabudowy poddaszy i inne wyposażenie naszych mieszkań. Ponadto możemy liczyć także na profesjonalny dobór sprzętu AGD wszystkich dostępnych na rynku marek. Firma ta posiada także bogate doświadczenie jeżeli chodzi o wyposażanie biur, sklepów, aptek, barów, przychodni lekarskich i wielu innych punktów usługowych.

Odwiedzając siedzibę firmy - oprócz obsługi na najwyższym poziomie – teraz możemy liczyć także na spore rabaty, bowiem właśnie ruszyła WIOSENNA PROMOCJA ,w ramach której zniżki sięgają do – 20 % z okazji 20-lecia istnienia firmy. To jednak nie wszystko! Do końca wakacji trwać będzie wyjątkowy konkurs. Klienci firmy STARWAY za każde wydane 1000 zł otrzymają odpowiednią ilość kuponów. Wezmą one udział w losowaniu (1 października 2018 w salonie STARWAY), w którym do wygrania będą talony na zakupy w Media Expert o wartości 2 500 zł oraz cztery kolejne o wartości 250 zł.

Dlatego też każdy, kto myśli o zmianie wyposażenia swoich wnętrz, powinien odwiedzić siedzibę firmy STARWAY , skorzystać z wiosennej promocji i jednocześnie dać sobie szansę na wygranie cennych nagród!

Zobacz i polub nas na: www.facebook.com/starway.szczecinek