Szczecineckie święto muzyki i sztuki po raz jedenasty

Miasto z Wizją / 19.06.2024 / Komentarze
Przed nami muzyka, teatry, wystawy, czyli Art Piknik Festival w ostatni weekend lipca

Szczecineckie święto muzyki i sztuki, czyli Art Piknik Festival, to impreza, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność nie tylko wśród mieszkańców Szczecinka. Nic dziwnego, że impreza po raz czwarty z rzędu znalazła się wśród laureatów Szczecineckiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku na organizację Art Pikniku, dzięki głosom mieszkańców, miasto przeznaczy blisko 200 tys. zł.

Jak poinformowali organizatorzy, tegoroczny XI Art Piknik odbędzie się w dniach 25-28 lipca. Z pewnością nie zabraknie koncertów, wystaw i innych atrakcji kulturalno - rozrywkowych, czyli czeka nas Art Piknik pełen wrażeń i emocji.

Organizatorzy ujawnili już pierwsze atrakcje tegorocznego Art Pikniku. W piątek, 26 lipca na dużej scenie przy Zamku Książąt Pomorskich wystąpi legendarna kapela KULT. Zagra też Fizyka Płynów. Z kolei gwiazdą niedzielnego (28.07) wieczoru będzie Stanisław Soyka wraz z zespołem.

Wszystkie informację dot. tegorocznego szczecineckiego święta muzyki i sztuki można śledzić na fan page ART PIKNIKU na Facebooku:

Tekst i kolaż zdjęć: Sławomir Włodarczyk

Foto: Organizatorzy