Tegoroczny Jarmark Świąteczny się nie odbędzie

• Tv
Miasto z Wizją / 18.11.2020 / Komentarze
Z uwagi na obecną sytuację zmuszeni jesteśmy do rezygnacji z organizacji tej corocznej imprezy

Do Bożego Narodzenia zostało zaledwie kilka tygodni. Każdego roku doskonałą okazją do złapania oddechu i odpoczynku od przygotowań, a także poczucia w pełni ducha nadchodzących świąt, był organizowany w naszym mieście Jarmark Świąteczny. Wydarzenie to – którego organizatorem jest Stowarzyszenie Miasto z Wizją – każdorazowo  adresowane jest do wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości, którzy chcą choć na chwilę wyjść z domu i wspólnie z rodziną oraz znajomymi wprawić się w wyjątkowy świąteczny nastrój.

Jednak w tegoroczne święta Bożego Narodzenia zdecydowanie będą różniły się od tych z lat poprzednich. Trwający nieustannie stan zagrożenia epidemiologicznego i szerząca się pandemia zdecydowanie nie utrudnia cieszenie się z nadchodzącej Gwiazdki. Wiele planowanych na grudzień imprez i świątecznych wydarzeń musiało zostać odwołanych, aby nie stwarzać zagrożenia dla jego uczestników.

Niestety podobnie będzie również w przypadku Jarmarku Świątecznego. Z przykrością informujemy, że tegoroczna odsłona naszej corocznej, tak lubianej przez mieszkańców, bożonarodzeniowej imprezy nie odbędzie się. Z uwagi na zaostrzone rządowe obostrzenia oraz w trosce o mieszkańców zmuszeni jesteśmy do rezygnacji z organizacji kolejnej edycji Jarmarku. Jesteśmy jednak pełni nadziei, że sytuacja z biegiem czasu zostanie opanowana, a my spotkamy się ponownie w tym przedświątecznym czasie na wspólnym świętowaniu już za rok.

Zespół redakcyjny