Tenisiści rozpoczęli boje o Grand Prix Szczecinka

Miasto z Wizją / 29.01.2017 / Komentarze
Kamil Kiljanek i Andrzej Mysłowski pierwszymi liderami

Szczecineccy pasjonaci i miłośnicy gry w popularnego ping ponga przystąpili do rywalizacji o Grand Prix Szczecinka 2017. Organizatorem rozgrywek jest Szczecineckie Towarzystwo Lig Amatorskich.

- Zawody tradycyjnie rozgrywane będą w dwóch kategoriach: Open oraz + 50 - mówi Antoni Biedziuk, inicjator cyklu zawodów i sędzia główny GPS.

- Cały cykl będzie składał się z 5 turniejów, natomiast do klasyfikacji generalnej zaliczone zostaną najlepsze osiągnięcia z 4 startów. System rozgrywek uzależniony będzie każdorazowo od liczby startujących uczestników. Trzej najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach w końcowym rozrachunku, otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez niezawodnych sponsorów, którym bardzo serdecznie dziękuję - FUP "Irga", "Podimed" Sp. z o.o., PPH "Alfa Plus", Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka, PHU „Mauro” i PPH "Jonex"

Za nami już pierwszy turniej rozgrywany w hali sportowej "Ślusarnia". W kategorii open liderem jest Kamil Kiljanek przed Mariuszem Radzińskim, Adamem Radzińskim, Grzegorzem Kaczałą, Andrzejem Zientarskim i Patrykiem Lewandowskim.

Z kolei w kategorii +50 prowadzi Andrzej Mysłowski przed Antonim Biedziukiem, Emilem Barnasiem Andrzejem Podziawo, Ryszardem Szatkowskim i Zbigniewem Brachem.

Na kolejny turniej organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę 4 lutego na godz. 14 (hala "Ślusarnia").

Tekst: Sławomir Włodarczyk (na podstawie relacji Antoniego Biedziuka)

Foto: Antoni Biedziuk