Uczniowie SP 5 z sukcesami przedmiotowymi

Miasto z Wizją / 25.02.2018 / Komentarze
Zakwalifikowali się oni do wojewódzkiego etapu w konkursach wiedzy z ośmiu przedmiotów

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 wraz z oddziałami gimnazjalnymi placówki mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami. Zakwalifikowali się oni bowiem do wojewódzkiego etapu w konkursach wiedzy z ośmiu przedmiotów.

- Z matematyki najlepszy jest Wojciech Prokop. Z języka angielskiego sukces odnieśli Igor Szczyrbak oraz Julia Kuberska, a z języka niemieckiego, uczennica Natalia Rettel. W dziedzinie chemii Oliwia Szałkowska wypadła najlepiej. Natomiast absolutnym omnibusem jest Zuzanna Nowak, która dostała się do konkursów przedmiotowych  na etapie wojewódzkim z geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie i biologii - informuje Bożena Lipnicka, sekretarz szkoły.

Nauczyciele  zdolnych uczniów nie kryją dumy ze swoich podopiecznych, jednocześnie trzymając kciuki za dalsze osiągnięcia oraz zdobywania kolejnych etapów konkursów przedmiotowych.

Tekst: Marzena Góra
Foto: SP 5 w Szczecinku