Ukazał się trzeci singiel zespołu Tequila Twist

• Tv
Miasto z Wizją / 01.05.2020 / Komentarze
Utwór jest jednocześnie zapowiedzią ich debiutanckiej płyty

Szczecinecka scena muzyczna z roku na rok powoli się rozrasta. Nie tylko istniejące już zespoły stale się rozwijają odnosząc kolejne sukcesy, ale także powstają nowe formacje. Jedną z nich jest zespół o nazwie Tequila Twist i choć jest jednym z młodszych zespołów z naszego miasta, już zdążył wyraźnie zaznaczyć swoją obecność. W kwietniu grupa świętowała pierwszy rok swojej muzycznej działalności.

Członkowie zespołu w ostatnim czasie zdecydowanie nie odpoczywali. W piątek, 1 maja swoją premierę miał ich kolejny singiel pt. „Hejter”. Dodajmy, że wideoklip do tego utworu powstawał m.in. w naszym szczecineckim kinie.

- Hejter to nasz trzeci singiel. Opowiada o zjawisku, jakim jest hejt w sieci czy też w życiu codziennym. Stylistycznie ten utwór jest rapowany, a warstwa muzyczna leży na żywych instrumentach - – mówi nam Kamil Jurczak z Tequila Twist.

- Klip powstał w naszym kinie i tym razem realizacją klipu zajął się nasz znajomy Patryk Brewka. Reszta scen była dogrywana u naszego przyjaciela Arka, którego serdecznie chciałbym z tego miejsca pozdrowić.

Jak zdradził nam nasz rozmówca, powyższy numer zapowiada debiutancką płytę zespołu, nad którą muzycy pracują od dłuższego czasu.

Tekst: Marzena Góra