Ukazało się najnowsze wydanie "Dzień Dobry Szczecinek"

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 25.03.2020 / Komentarze
W najbliższych dniach do Państwa domów trafi marcowy numer naszego miesięcznika. Życzymy miłej lektury

Miło jest nam poinformować, że właśnie ukazało się kolejne, marcowe wydanie „Dzień Dobry Szczecinek”, w którym nasi Czytelnicy znajdą najważniejsze informacje o tym, co w ostatnim czasie wydarzyło się w naszym mieście.

Cieszymy się, że możemy spotykać się z Wami co miesiąc, aby dzielić się informacjami na temat najważniejszych bieżących wydarzeń dotyczących życia naszego miasta. Jednocześnie doceniamy to, że darzycie nas coraz większym zaufaniem, kontaktując się z nami i prosząc o pomoc lub interwencję w ważnych dla Was sprawach. Pozostałych czytelników zachęcamy do kontaktu m.in. za pośrednictwem e-maila, pisząc na adres dziendobryszczecinek@gmail.com.

Przypominamy, że szczecinecki miesięcznik jest również na Facebooku. To także łatwy sposób na skontaktowanie się z redakcją, podzielenie swoimi spostrzeżeniami czy inicjatywami. Zapraszamy do polubienia oficjalnego profilu miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”, który znajdziemy odwiedzając stronę https://www.facebook.com/dzien.dobry.szczecinek/.

W najbliższych dniach do Państwa domów trafi kolejny numer miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”. Życzymy miłej lektury.

Redaktor naczelny
Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk