W czwartek spotkanie z parlamentarzystami

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 15.05.2018 / Komentarze
Mieszkańców odwiedzi Sławomir Neumann, Piotr Zientarski i Joanna Augustynowska

To kolejne spotkanie Klubu Obywatelskiego w Szczecinku. Na przestrzeni ostatnich lat w naszym mieście gościli m.in. poseł na Sejm RP i była minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska, Przemysław Krzyżanowski - były wiceminister Edukacji Narodowej, Szymon Ziółkowski - były młociarz, Mistrz Olimpijski i Mistrz Świata, Kazimierz Plocke - sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w latach 2007-2015, Ewa Drozd i Stanisław Lamczyk.

Teraz przyszła pora na kolejne spotkanie. W najbliższy czwartek, 17 maja do Szczecinka przyjadą parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej RP: poseł na Sejm VI, VII i VIII kadencji i były sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Sławomir Neumann, senator RP Piotr Zientarski oraz posłanka Joanna Augustynowska.

Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej odwiedzą województwo zachodniopomorskie w ramach spotkań obywatelskich Polska Samorządna. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w Centrum Konferencyjnym Zamek. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Tekst: Marzena Góra