W lipcu rusza dyskoteka na plaży

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 10.01.2018 / Komentarze
Burmistrz: Będzie czynna w każdy weekend przez cały lipiec i sierpień

W poprzednich latach dwukrotnie gościliśmy nad Trzesieckiem ekipę stacji telewizyjnej TVN, która w okresie wakacyjnym odwiedzała nasze miasto ze swoim letnim programem „Projekt Plaża”. Przedsięwzięcie to każdorazowo spotykało się z pozytywnym odbiorem mieszkańców, którzy za dnia spędzali czas na plaży korzystając z licznych atrakcji, a wieczorem spotykali się na wspólnej zabawie tanecznej trwającej do białego rana.

Podczas tegorocznych wakacji fani takiej formy rozrywki na pewno nie będą mieli powodów do narzekań. Co prawda „Projekt Plaża” się nie odbędzie, ale za to czeka nas duża dawka muzyczno-tanecznych atrakcji wzorowana na wspomnianym wydarzeniu. Tym razem jednak na plaży miejskiej będziemy mogli w ten sposób bawić się nie przez jeden weekend, ale praktycznie przez całe wakacje.

- W te wakacje w Szczecinku po raz pierwszy będzie organizowana cotygodniowa dyskoteka na plaży, która będzie czynna przez cały lipiec oraz sierpień – mówi nam burmistrz Jerzy Hardie-Douglas. – Pomysł ten w pewnym stopniu zaczerpnęliśmy właśnie z tej imprezy TVN-u „Projekt Plaża”, która odbywała się w Szczecinku i w ramach której organizowana była również dyskoteka. I właśnie taką dyskotekę chcemy cyklicznie, przez całe wakacje organizować na naszej plaży.

Dodajmy, że dyskoteka „pod chmurką” będzie się odbywała przez całe wakacje w każdy weekend.

Tekst: Marzena Góra
Foto: couchsurfing.com