Walentynki w kinie i na zamku

Miasto z Wizją / 13.02.2018 / Komentarze
Fotobudka, komediowy repertuar, smaczne dania i muzyka na żywo

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem nie zapomniała o tym, jak wiele par 14 lutego, czyli w walentynki często zamiast spędzać czas w domu na kanapie, woli wyjść na randkę do kina czy na romantyczną kolację. To właśnie z myślą o nich SAPiK przygotował kilka dodatkowych atrakcji zarówno w kinie, jak i w zamkowej restauracji.

Tego dnia na dużym ekranie będziemy mogli obejrzeć film „Plan B” (godz. 18.00) oraz „Podatek od miłości” (godz. 20.00). Co istotne każdy, kto 14 lutego wybierze się na dowolny seans do kina Wolność, będzie miał okazję zrobić sobie pamiątkową, walentynkową fotografię w fotobudce. Bilety na seanse czekają w kasie kina Wolność.

Z kolei Centrum Konferencyjne ZAMEK przygotowało dla swoich gości specjalne menu z okazji Walentynek. Ponadto tego dnia w restauracji na wszystkich czekać będą nie tylko wyjątkowo smaczne dania, ale także wieczór będzie umilała muzyka na żywo.

Tekst: Marzena Góra