Warto pracować w Kronospanie? Warto!

• Tv
Miasto z Wizją / 23.05.2016 / Komentarze
Firma daje wiele możliwości rozwoju

O tym, że naprawdę warto w siebie zainwestować zgłębiając wiedzę przekonali się uczniowie klas maturalnych szkół średnich, którzy uczestniczyli w Dniu Otwartym w firmie Kronospan.

Młodzi ludzie mogli poznać specyfikę produkcyjną największej firmy w regionie. Mogli też porozmawiać z inżynierami prowadzącymi produkcję wyrobów drewnopochodnych i niejako "od kuchni" poznać tajniki powstawania wyrobów, z których Kronospan jest dumny i znany na całym świecie.

Firma zatrudni młodych, zdolnych i wykształconych ludzi. Pod warunkiem jednak, że ci potrafią w siebie zainwestować i wytrwale się uczyć. Gwarancją jest atrakcyjna i dobrze płatna praca.

Wydarzenie związane było było z promocją Wydziału Przemysłu Drzewnego, który powstał w Szczecinku przy współpracy z Politechniką Koszalińską.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Video: Kronospan (materiał promocyjny)