Weekendowy rozkład jazdy

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 16.01.2018 / Komentarze
Co się będzie działo w mieście w najbliższych dniach?

W piątek, 19 stycznia zdecydowanie warto wybrać się do przyzamkowego Piano Baru. Tu na wszystkich gości czeka nie jedna, ale dwie muzyczne niespodzianki. Tego dnia dla wszystkich spragnionych tanecznych szaleństw na parkiecie – po raz pierwszy razem – zagrają Dj Suchar oraz Dj The Nee. Początek imprezy o godz. 21.00. Wstęp 5 zł.

Z kolei w sobotę, 20 stycznia prawdziwa gratka czeka wszystkich pasjonatów gier komputerowych. Od godz. 12.00 do godz. 20.00 w holu szczecineckiego kina odbędzie się III edycja festiwalu „Szczecinek Retro Games”. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wielbicieli oldschoolowych konsol, komputerów i przede wszystkim gier. Organizatorzy przygotują dla wszystkich odwiedzających ok. 50 stanowisk, flipery i automaty „salonowe” gotowe do grania. Każdy będzie miał także okazję zagrać w kultowe gry i spróbować swoich sił w konkursach.

W ten weekend zdecydowanie warto wybrać się także do kina. Co zobaczymy na dużym ekranie?

„Fernando”
Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...
Godziny emisji:
19-25.01 – godz. 16.00 (2D)

„Jumanji: Przygoda w dżungli”
Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…
Godziny emisji:
19-23.01 - godz.18:00, 2 D
25.01 - godz.18:00, 2 D

„Gra o wszystko”
Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedynym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.
Godziny emisji:
19-23.01 - godz.20:15, 2 D
25.01 - godz.20:15, 2 D

Tekst: Marzena Góra