Wiceburmistrz zaprasza mieszkańców na Jarmark Świąteczny

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 30.11.2019 / Komentarze
Maciej Makselon: Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie

12 grudnia w centrum miasta rozpocznie się piąty już Jarmark Świąteczny. Wydarzenie to, podobnie jak w poprzednich latach, adresowane jest do wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości, którzy chcą choć na chwilę wyjść z domu i wspólnie z rodziną oraz znajomymi wprawić się w wyjątkowy świąteczny nastrój. W trakcie Jarmarku na wszystkich odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji – oczywiście w bożonarodzeniowej oprawie.

Przez pierwsze trzy dni Jarmarku – w czwartek, piątek oraz w sobotę - w godzinach od 10 do 18 będziemy mieli okazję odwiedzić liczne stoiska, na których lokalni i przyjezdni twórcy zaprezentują nam efekty swojej pracy. Na świątecznych kramach nie zabraknie zarówno rękodzieła, jak i smacznych potraw. Będzie to także doskonała okazja do tego, aby pomyśleć o swoim świątecznym drzewku i niepowtarzalnych dekoracjach, które ozdobią nasze choinki.

Kulminacja wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznego Jarmarku Świątecznego czeka nas w niedzielę, 16 grudnia. Na Placu Wolności trwać będą liczne występy sceniczne, które oczywiście utrzymane będą w świątecznym klimacie. Sceniczne atrakcje przeplatać się będą z licznymi konkursami, w których uczestnicy będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody, w tym m.in. żywe choinki!

Plan niedzielnych scenicznych wydarzeń wciąż jest w fazie przygotowań, a lista wykonawców, którzy zaprezentują się 16 grudnia na scenie – wciąż otwarta. Organizatorzy zachęcają artystów, wykonawców oraz grupy chcące wystąpić podczas tegorocznego jarmarku przed mieszkańcami do zgłaszania chęci swojego udziału w tym wydarzeniu. Można to zrobić kontaktując się z organizatorem pod nr telefonu 606 968 247.

Tekst: Marzena Góra

Film: Program Samorządowy Miasta Szczecinka/TV Gawex