Wolny poniedziałek nie dla wszystkich

Miasto z Wizją / 10.08.2017 / Komentarze
Pracują urzędy, Powiatowy Urząd Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Przed nami długi sierpniowy weekend. Oczywiście, będzie długi pod warunkiem, że szef da nam wolny poniedziałek 14 sierpnia. Niestety, dla miłośników dłuższych wypoczynków, nie wszędzie tak będzie.

Dla mieszkańców Szczecinka, powiatu szczecineckiego i gminy Szczecinek mamy dobrą wiadomość - w poniedziałek 14 sierpnia samorządowcy pracują jak w każdy poniedziałek tygodnia. Bez problemu urzędowe sprawy załatwimy też w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Powiatowym Urzędzie Pracy. Z kolei nieczynny będzie Urząd Skarbowy. Tym razem instytucja ma długi sierpniowy weekend. Wolny poniedziałek skarbówka odpracuje w sobotę 6 września.

W poniedziałek czynne będą również poczty, apteki, sklepy. Służbę - jak codziennie, przez całą dobę - pełnić będą policjanci, strażacy i strażnicy miejscy. Wszystko po to, byśmy mogli czuć się bezpiecznie.

Poniedziałek 14 sierpnia:

Urząd Miasta czynny w godz. 7.30-15.30